پیام مدیرعامل

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 با استعانت از ذات باری­تعالی و ضمن قدردانی از اعتماد سهامداران محترم، موجب افتخار است که پس از چند دهه فعالیت در عرصه­ های مختلف مدیریت در مراکز مختلف دولتی و خصوصی دراستان، در این مقطع زمانی فرصت حضور و خدمت­گزاری در شرکت سرمایه­ گذاری توکافولاد فراهم شده است. این شرکت با بیش از سی شرکت زیرمجموعه به عنوان شرکت­های فرعی و وابسته از سال ۱۳۶۷ تا به امروز  توانسته است به عنوان یکی از هلدینگ های معتبر پذیرفته شده در بازار سرمایه کشور، به جایگاهی معتبر در صنعت کشور و به ویژه صنعت فولاد و حمل و نقل زمینی و ریلی میهن عزیزمان دست یافته وبا به روزرسانی امکانات وتوسعه فنی و اقتصادی خود، در حفظ این جایگاه رفیع و شایسته­ تلاشی مستمر داشته باشد.

 اکنون در این برهه از زمان و در مواجهه با چالش­های متعدد اقتصادی در سطح ملی و بین المللی، وظیفه داریم با تمام توان و با اتکاء بر تجارب چندین ساله در این هلدینگ معتبر، بر پایه اعتماد سهامداران و با توسعه سرمایه گذاری­های پربازده و اصلاح ساختارشرکت های گروه در جهت ارزش آفرینی بیشتر از پیش اقدام نموده و با تبدیل تهدیدها و تحریم ها به فرصت و استفاده صحیح و بجا از ظرفیت های گروه در جهت رسالتی که به عهده داریم، در جهت اعتلای بهره وری شرکت ها و بالا بردن اعتبار و ارزش آنها گام های مضاعفی برداریم.

ما در توکافولاد تلاش می­نمائیم که ضمن پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، با بازنگری درظرفیت های متنوع شرکت های گروه در محیط کسب ‌وکار کشور و منطقه ، با نگاه کارشناسانه، وبا رعایت اصول شفافیت، نظم و شایسته سالاری وضمن پایبندی به مسئولیت های اجتماعی خود در جهت تامین منافع سهامداران، مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان خوداقدام نمائیم  واضح است دستیابی به این هدف بزرگ تنها با استفاده از خرد جمعی و هم گرائی و هم افزائی شرکت­های گروه و همدلی و پایمردی همه مدیران و کارکنان شایسته، با انگیزه و با اراده و ابتکارشاغل در شرکت های گروه ودر سایه همت، پشتیبانی و مسئولیت پذیری تمامی سهامداران گرامی مجموعه گروه بزرگ توکا فولاد و البته با اتکاء و اتکال به خداوند سبحان امکان پذیر خواهد بود.

در پایان سخن، از همه همکاران و همراهان گرامی تقاضا دارم با همدلی و هم فکری و ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده، تیم مدیریت شرکت را در مسیر رسیدن به اهداف و اجرای برنامه‌ها یاری نمایند.

 

                                                                                                                عبدالرضا جمالی

                                                                                                     مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

 

    توکافولاد در یک نگاه

    شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 4030 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 60000 نفراست .