Blog

بازدید مدیرعامل و معاون سرمایه گذاری و توسعه هلدینگ توکافولاد از شرکت صنایع نسوز توکا و دیدار با کارکنان این شرکت و افتتاح طرح توسعه تولیدات قطعات ریختنی نسوز..

۱۱ دی ۱۴۰۰ توسط اخبار شرکتهای گروه در:
print

🔺️ افتتاح طرح توسعه تولیدات قطعات ریختنی نسوز شرکت صنایع نسوز توکا

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نسوز توکا، دلتاهای سقف کوره های فولادسازیها یکی از قطعات نسوز حساس وحجیم است که در اکثر فولادسازیهای کشور مصرف میشوند.
🔸در گذشته برای پوشش سنتر دلتاهای سقف کوره ها از آجر ویژه استفاده میگردید که از حدود پانزده سال پیش استفاده از این دلتاهای منولیتیک شده بطور گسترده رایج گردید، که با این تغییر، طول عمر دلتاها بسته به نوع فولاد سازیها چندین برابر گردیده است.
🔸شرکت صنایع نسوز توکا همگام با سال جهش تولید ودرراستای تامین نسوزهای واحدهای صنعتی اقدام به احداث یک واحد اختصاصی جهت تولید دلتاهای سقف در مجاورت واحد تولید قطعات ریختنی در کارخانه صنایع نسوز توکا واقع در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه نموده است.
🔹این پروژه امروز با تشریف فرمایی جناب آقای دکتر سبزواری مدیر عامل محترم هلدینگ توکا فولاد و حضور هیات مدیره محترم شرکت صنایع نسوز توکا و سایر مدیران و پرسنل این شرکت رسما فعالیت خود را آغاز گرداند.
🔸باافتتاح این طرح توسعه سالیانه حدود پانصد عدد از این قطعه نسوز مهم تولید و روانه بازار مصرف میگردد.
🔸شرکت صنایع نسوز توکا با اجرای این طرح توسعه علاوه بر اینکه در تامین یکی از نسوزهای مهم وحساس واحدهای فولاد سازیها نقش مهمی ایفاء نموده باعث افزایش درآمد شرکت میگردد و به صورت مستقیم هشت نفر نیروی کار را وارد چرخه صنعت می نماید.
🔸لازم به ذکر است کلیه مراحل طراحی، ساخت و نصب آجرهای نسوز و تجهیزات مربوطه توسط مهندسین و تکنسینها و کارگران شرکت صنایع نسوز توکا انجام گرفته است.
🔸شرکت صنایع نسوز توکا همواره با استعانت از خداوند متعال امیدوار است باانجام طرحهای توسعه دیگر گامی موثر در تامین نسوزهای واحدهای صنعتی کشور عزیزمان ایران بردارد.

روابط عمومی هلدینگ توکافولاد

    توکافولاد در یک نگاه

    شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 4030 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 60000 نفراست .