Blog

تمدید گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ۲۰۱۵ توف نورد

۹ آبان ۱۴۰۰ توسط اخبار ستاد هلدینگ در:
print

🔺مهندس اسدالله اسدی مدیر برنامه ریزی و تعالی سازمانی شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد در گفتگو با روابط عمومی، در این خصوص گفت:
🔸انجام مراقبت ممیزی نوبت دوم با سر ممیزی آقای دکتر موسی پور در تاریخ هشتم آبان‌ماه ۱۴۰۰ انجام گرفت و شرکت توکافولاد مفتخر شد بدون هیچ گونه مغایرتی گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ را تمدید نماید.

🔹ایشان با اشاره به اینکه تحقق این مهم بدون حمایت مدیریت ارشد سازمان و معاونت ها و مدیران ستادی ناممکن بود، این موفقیت را حضور هیئت مدیره و مدیر عامل محترم و همه پرسنل ستاد توکافولاد تبریک گفت و از زحمات یکایک ایشان تشکر و قدردانی نمود.

🔹مدیر برنامه ریزی و تعالی سازمانی توکا فولاد با اشاره به لزوم وجود سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 در هر سازمانی اخذ این گواهینامه را موجب بهبود مستمر فرآیندها و فعالیت‌های سازمان دانست و یادآور شد قطعا این گواهینامه اثربخشی و کارایی کلیه فرآیندهای شرکت را ارتقا خواهد بخشید.

💠روابط عمومی هلدینگ توکافولاد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    توکافولاد در یک نگاه

    شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 4030 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 60000 نفراست .