سهامدارن

سرمایه‌گذاری توکافولاد(هلدینگ (وتوکا) – بازار اول (تابلوی اصلی) بورس

سهامداران / دارندگان (در پایان روز ۶ شهریورماه ماه ۱۴۰۰)

سهامدار/دارنده سهم درصد تغییر
شرکت فولادمبارکه
۲ B
۴۰.۴۳۰ ۰
شرکت سرمایه گذاری مهرگان تامین پارس-سهامی خاص-
۴۴۳ M
۱۰.۹۹۰ ۰
شرکت سرمایه گذاری صدرتاءمین-سهامی عام-
۲۰۱ M
۴.۹۸۰ ۰
صندوق سرمایه گذاری بادرآمدثابت کاردان
۶۶ M
۱.۶۳۰ ۰
شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز-س.ع-
۶۱ M
۱.۵۰۰ ۰
شرکت توسعه پیشرورفاه پردیس-سهامی خاص-
۵۷ M
۱.۴۲۰
۵ M
شرکت بیمه البرز-سهامی عام-
۴۳ M
۱.۰۷۰ ۰
 • تاریخ ها در تمامی بخش های مرتبط با سهامداران یک روز معاملاتی بعد از روز معاملاتی می باشد. برای مثال در پایان روز ۱۳۹۳/۴/۱۵ اطلاعات سهامداران عمده دارای تاریخ ۱۳۹۳/۴/۱۶ می باشد (دارایی برای روز بعد با توجه به معاملات هر روز تعیین می گردد)
 • تغییر دارایی سهامداران عمده فقط ناشی از معاملات نیست و سایر نقل و انتقالات را نیز در بر دارد.
 • اطلاعات منتشر شده تحت عنوان دارایی سهامداران عمده در طی ساعات معاملات در سایت tsetmc، مربوط به پایان روز معاملاتی گذشته است و در بر دارنده معاملات و نقل و انتقالات روز جاری معاملاتی نیست. تغییر دارایی سهامداران عمده که ناشی از نقل و انتقالات و یا معاملات روز جاری باشد، پس از اتمام ساعات معاملات روز جاری و اتمام عملیات نقل و انتقال در سایت منتشر می شود.
 • فهرست سهامداران عمده برای آگاهی و بصورت کلی در معرض دید عموم قرار گرفته است و ممکن است در اندک مواردی از دقت و یا جزییات لازم برخوردار نباشد. بنابراین اگر به چنین اطلاعاتی نیاز است باید پس از طی تشریفات قانونی از مراجع ذی صلاح (شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و یا شرکت پذیرفته شده در بورس ) استعلام به عمل آید.

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 4030 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 60000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید