العربية English فارسی

شرکت راهوار نیرو آریا

شرکت راهوار نیرو آریا

پیرو سیاستهای دهه اخیر دولت در راستای خصوصی سازی صنعت ریلی و احساس نیاز به شرکت در این حرکت ملی ، شرکت راهوار نیرو آریا در سال ۱۳۸۷ با سرمایه گذاری شرکتهای مهتاب تجارت خزر و سرمایه گذاری زنجیره خاورمیانه با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال تاسیس گردید و در سال ۱۳۹۸ با توجه به برنامه های توسعه شرکت سرمایه اولیه شرکت به ۵۰ میلیارد ریال افزایش یافته و ۱۴ دستگاه لکوموتیو GM مدل GT26CW از کشور کره جنوبی خریداری گردید که به تدریج پس از انجام سرویس های لازم جهت بکارگیری در خطوط ریلی کشور وارد شبکه ریلی گردید.

بنا بر سیاستهای توسعه طلبانه شرکت در سال ۱۳۹۱ و با توجه به نیاز به استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در صنعت حمل و نقل ریلی ضمن تغییر سهامداران شرکت، سرمایه اولیه شرکت نیز به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در حال حاضر شرکتهای توکاریل (با ۷۵%)، بهتاش سپاهان (۲۴%) و بهین ریل بعنوان سهامداران جدید شرکت معرفی شدند.

افزایش تعداد لکوموتیوها و نیز تکمیل ناوگان ریلی بصورت قطار کامل از اهداف آتی شرکت است که بررسی های اولیه نظیر امکان سنجی و طرح های توجیهی اقتصادی مربوط به آن تقریباً به پایان رسیده است و برنامه زمانبندی اجرای آن نیز بر پایه سیاستهای جدید راه آهن ج.ا.ایران انشاءا…. از سال ۱۳۹۹ رقم خواهد خورد.

تهران، م.ونک، ملاصدرا، نرسیده به کردستان، پلاک ۶۰، واحد دوم غربی

تلفکس: ۴۰۸۸۱۷۷۰، ۴۰۸۸۱۷۹۰

www.rahvarniroo.com

info@rahvarniroo.com

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید