العربية English فارسی

شرکت توکا ریل

شرکت توکا ریل

هلدینگ توکا ریل در سال ۱۳۸۳ با موضوع فعالیت حمل و نقل ریلی بار تاسیس و از سال ۱۳۸۵ شرکت توکا ریل در حال حمل ریلی کنسانتره و گندله از معادن سنگ آهن کشور نظیر : چادرملو ، چغارت ، گل گهر ، سنگان و سیرجان ایرانیان به مقصد مجتمع فولاد مبارکه می باشد. این شرکت تنها دارنده واگن های ۶ محوره لبه بلند با ظرفیت ۱۰۵ تن در کشور به تعداد ۱۸۵۰ دستگاه و با برنامه ریزی افزایش ناوگان تا ۲۰۵۰ دستگاه، و ظرفیت بارگیری و حمل سالیانه مواد معدنی بیش از ۱۰ میلیون تن ، بزرگترین شرکت حمل و نقل ریلی در بخش بار می باشد که بیش از ۳۰ درصد مواد معدنی کل کشور برابر با ۲۶ درصد کل بار ریلی توسط شرکت توکاریل و شرکت های زیر مجموعه(متشکل از: آسیاسیر ارس، توکاکشش، بهین ریل و راهوارنیرو آریا) حمل می گردد .

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان هزار جریب، خیابان شیخ کلینی (مرداویج)، خیابان استقلال جنوبی، آخرین پلاک سمت راست، جنب اداره آبفا

تلفن : ۵-۳۶۶۹۰۲۸۲-۰۳۱      فاکس: ۳۶۶۸۴۷۵۴-۰۳۱    ،      Email:info@tukarail.com

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید