العربية English فارسی

شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا

شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا

نصب ، تعمیر و  نگهداری نسوز واحدهای صنعتی، تولید مواد نسوز، ارائه خدمات فنی – مهندسی

محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع جرمها با کیفیتهای شاموتی ، آلومینی و قلیایی با قابلیت نصب به روشهای متنوع مرسوم ، به صورت ریختنی پاشیدنی ، کوبیدنی با ظرفیت معادل ۲۲ هزار تن در سال در واحد جرم این کارخانه تولید می گردد.

الف: کارگاه تولید دریچه کشویی: ساخت دریچه کشویی پاتیل به عموان یکی از حساسترین محصولات نسوز از زمان آغاز به کار شرکت با به کارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن با دقت و کیفیت خاص مورد انتظار ، تولید و عرضه می گردد. ظرفیت تولید این کالا حداقل ۳۵۰۰۰ عدد دریچه در سال بوده که در این ارتباط موفق به عقد قرارداد همکاری با دو شرکت مطرح خارجی به نامهای RHI و VESUVIUS است.

ب: کارگاه ساخت قطعات پیش ساخته : در این زمینه در خطی مستقل امکانات آماده سازی و ساخت قطعات با به کارگیری تجهیزات مناسب مهیا بوده که با ظرفیت ۲۰۰۰ تن در سال امکان ساخت قطعات متنوع از ۱ کیلوگرم تا ۱۰ تن را به ثبت رسانده است.

ج: کارگاه تولید ایزوترم: پودر پوششی تاندیش و پاتیل(ایزوترم) از دیگر محصولات خاص این شرکت بوده که در واحدی جداگانه با ظرفیت ۱۰۰۰ تن در سال این محصول را تولید و در اختیار اکثر تولید کنندگان فولاد قرار می گیرد.

فروش Sale@tukaref.ir
کارخانه Tukarefractory@yahoo.com
فروش ۵۲۳۷۳۵۸۹-۰۳۱
کارخانه ۵۲۳۷۳۱۲۳-۰۳۱
کارخانه ۵۲۳۷۳۵۲۳-۰۳۱
  WWW.TUKAREF.COM

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید