العربية English فارسی

شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه

شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه

تاریخچه فعالیت و خلاصه فعالیت های انجام شده شرکت بهسازان صنایع خاور میانه

این شرکت در تاریخ ۱۱/۰۴/۱۳۷۹ به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره ۱۶۴۲۰ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی استان اصفهان به ثبت رسیده است و در حال حاضر جزء واحدهای تجاری شرکت سرمایه گذاری توکافولاد (سهامی عام) می باشد.

موضوع شرکت طبق اساسنامه:

 • ماشین سازی و ساخت قطعات یدکی و انواع اسکلت های فلزی و مخازن ؛
 • طراحی،ساخت،نصب،بهسازی،تعمیر و نگهداری تجهیزات صنایع ؛
 • انجام کلیه عملیات حرارتی،صنعتی و آهنگری
 • مشارکت در شرکتها و تأسیس شرکت و اخذ نمایندگی شرکتهای مرتبط با موضوع شرکت
 • انجام کلیه خدمات و اقدامات فنی،اقتصادی و مبادلات بازرگانی و مالی اعم از خرید و فروش،صادرات و واردات مرتبط با موضوع شرکت
 • امور بهره برداری از تأسیسات
 • موارد ساختمانی

تجارب و توانمندی ها

شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه موفق شده اعتبار درآمد خود را از سی میلیارد ریال در اواسط سال ۹۰ به هفتصد و شصت میلیارد ریال کار در حال اجرا ارتقاء دهد.این شرکت در حال حاضر در دو استان با ۱۲ قرارداد و مالکیت کارگاه ساخت به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع به شرح ذیل در حال فعالیت می باشد :

الف ) اصفهان با ۷ قرارداد                                           ب ) هرمزگان با ۵ قرارداد                                          ج ) ظرفیت تولید ۲۰۰۰ تنی در کارگاه ساخت

این شرکت طی سال های گذشته و مخصوصاً شش سال اخیر بالغ بر ۲۶۸۰ میلیارد ریال کار انجام داده و توانسته است رضایت تمام کارفرمایان خود را کسب نماید.

عملکردها

این شرکت در بررسی عملکرد سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و سالیانه منتهی به دوره های ۳۱/۰۶/۹۱ لغایت ۳۱/۰۳/۹۷ موفق به اخذ ۲۰ تقدیرنامه از شرکت سرمایه گذاری توکافولاد شده است.

تضمین کیفیت

شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد ISO 9001:2015 ، ISO 14001:2015 ، OHSAS 18001:2007 و HSE Management  از شرکت SGS سوئیس  شده است.

اشتغال زایی

شرکت بهسازان در راستای سیاست اشتغال زایی و کسب درآمد طی ۷ سال گذشته،تعداد پرسنل خود را از حدود ۵۰ نفر در سال ۱۳۹۰ به حدود ۵۹۱ نفر در سال ۱۳۹۷ به شرح ذیل افزایش داده است :

 چشم انداز

کسب درآمد ۱۰۰۰ میلیارد ریالی با اجرای پروژه های صنعتی و تعمیراتی صنایع کشور تا سال ۱۴۰۰

اصفهان، خیابان نظر غربی، نبش کوچه نمازخانه استیفن ساختمان توکا، طبقه چهارم

تلفن : ۳۶۲۶۷۱۵۳(۰۳۱)

کدپستی : ۸۱۷۵۷۹۴۱۷۵

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید