العربية English فارسی

شرکت استقلال سپاهان

شرکت استقلال سپاهان

شرکت تهیه و تولید مواد اولیه استقلال سپاهان (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۱۶۲۵ در سال ۱۳۷۴ تاسیس و با فعالیت هایی در زمینه تهیه طرح های اکتشافی، استخراج و بهره برداری از معادن،خردایش و دانه بندی، تغلیظ و فرآوری مواد معدنی بعنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانه های نسوز کشور و تولید فولاد وارد چرخه اقتصادی شد. این شرکت هم اکنون از زیر مجموعه های هولدینگ سرمایه گذاری توکا فولاد است.

شرکت استقلال سپاهان در حال حاضر دارای سه مجموعه معدنی در دو استان کشور به نام های معدن خاک نسوز آرژیلیت و بوکسیت شهید نیلچیان استان چهارمحال و بختیاری، معادن سنگ آهک ده سرخ مبارکه و دولومیت اسفه شهرضا واقع در استان اصفهان می باشد.

مدیرعامل :  حمید رضا قندی

آدرس شرکت: اصفهان، میدان آزادی، خیابان هزار جریب، خیابان شیخ کلینی، پلاک ۸۰.

کد پستی : ۸۱۶۸۹۶۷۶۳۱

تلفن: ۳-۳۶۷۰۳۷۶۰

وب سایت:      http://www.esteghlalsepahan.ir    ایمیل :        info@www.esteghlalsepahan.ir

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید