شرکت فولاد افزا سپاهان

شرکت فولاد افزا سپاهان

شرکت فولاد افزا سپاهان طی قراردادی به روش B.O.T  در اواخر سال ۱۳۸۳ با فولاد مبارکه عملیات طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی و بهره برداری از دو کوره عمودی با ظرفیت ۲۵۰ تن در شبانه روز بمدت ۱۵ سال را منعقد نموده و عملیات اجرائی از پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۸۴ شروع گردید عملیات نصب و راه اندازی دو دستگاه کوره عمودی  دو قلو (PFR) و ساختمان ها و تجهیزات دانه بندی و ذخیره سنگ و ذخیره دولومیت کلسینه در سال ۱۳۸۶ و به ظرفیت نامی ۶۰۰ تن در شبانه روز رسید، جهت استفاده از ریزدانه های ضایعاتی دولومیت کلسینه مسیر بریکت سازی را در سال ۱۳۸۷ با یکدستگاه پرس راه اندازی و پرس دوم نیز در اواخر سال ۱۳۹۰ نصب و راه اندازی گردید. خرید پرس سوم نیز پس از دریافت موافقت از شرکت فولاد مبارکه انجام و در اوایل سال ۱۳۹۴ نصب و راه اندازی گردید.

بمنظور تکمیل ظرفیت تولید ، آماده سازی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مسیرها و کوره های پخت جهت تولید همزمان آهک و دولومیت فراهم گردیده وپخت همزمان آهک و دولومیت در هر کوره به صورت جداگانه امکان پذیر می باشد. در اواخر سال ۱۳۸۸ این شرکت موفق به پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و اخذ گواهینامه های : OHSAS 18001 : 2007 ، ISO 14001 : 2004 ، ISO 9001 : 2008 از شرکت TUV آلمان گردید. و در اواخر سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ گواهینامه های :

OHSAS 18001 : 2007 ، ISO 14001:2015  ، ISO 9001 : 2015   از شرکت TUV گردید.

ضمنا” بر اساس الزام ماده ۹۹ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران شرکت در تاریخ ۳۰/۸/۱۳۹۱ با شماره ۱۱۱۰۶ از سهامی خاص به عام و در فهرست شرکت های ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت و در حال حاضر سهام شرکت در فرابورس معامله میگردد.

با توجه به نیاز بازار به آهک و دولومیت کلسینه در سطح ایران خرید و نصب یکدستگاه کوره دوار با ظرفیت صد هزار تن در سال در شرکت نسوز اکباتان سپاهان که سهامدار عمده آن شرکت فولاد افزا سپاهان می باشد راه اندازی و محصولات آن آماده فروش به مشتریان می باشد.

در حال حاضر این شرکت کل دولومیت کلسینه مورد نیاز شرکت های فولاد مبارکه و فولاد سبا را تأمین می نماید.

آدرس دفتر : اصفهان خیابان چهارباغ بالا مجتمع تجاری اداری کوثر فاز ۱ طبقه هفتم واحد ۹۰۵

تلفکس : ۳۶۲۰۴۵۷۶ – ۳۶۲۰۴۹۶۹ – ۳۶۲۰۴۳۷۱ (۰۳۱)

آدرس کارخانه : مجتمع فولاد مبارکه واحد ۰۹ واحد تولید دولومیت کلسینه

تلفکس : ۴۱۳۴ – ۶۲۱۸ – ۴۶۳۵ (۵۲۷۳)

پست الکترونیک : Fouladafza87@yahoo.com

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید