شرکت توکا پارسیان پیشرو

شرکت توکا پارسیان پیشرو

شرکت توکا پارسیان پیشرو، طراح و مجری ساخت انواع سامانه‌های تصفیه آب و پساب می‌باشد. این شرکت توانسته با تکیه بر کادر فنی متخصص خود و تسلط بر دانش و فناوری روز دنیا همراه با توان بالای عملیاتی و کارگاهی، گام‌های موثری در حفظ و صیانت از منابع آبی کشور، محیط زیست و رفع وابستگی کشور به محصولات و تجهیزات مرتبط با صنعت آب و پساب بردارد.

شرکت توکا پارسیان پیشرو در زمینه طراحی و ساخت سامانه‎های تصفیه پساب‌های شهری و صنعتی و امکان بازیابی آب برای واحدهای صنعتی مختلف و تبدیل آنها به آب صنعتی و آب شرب به شرح زیر فعالیت می‌کند:

 • مشاوره، طراحی، نصب، راه‌اندازی و راهبری انواع سامانه‌های تصفیه پساب صنایع فولاد، لبنی، آبکاری، نساجی، شیمیایی، فلزی، پتروشیمی، پالایشگاهی، دامداری و … بر پایه فناوری‌های رایج و روش‌های پیشرفته غشایی نظیر اولترافیلتراسیون
 • مشاوره، طراحی، نصب، راه‌اندازی و راهبری انواع فرآیندهای تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی، بیمارستان‌ها، کارگاه‌ها، هتل‌ها و… با ترکیبی از فرایندهای بیولوژیکی و فرایندهای فیزیکی- شیمیایی نظیر DAF،API ، و … به همراه فن‌آورهایی غشایی برای تصفیه تکمیلی
 • طراحی و ساخت انواع پکیج فلزی، فایبرگلاس و پلی‌اتیلنی سیار فاضلاب بهداشتی در ظرفیت‌های مختلف جهت کمپ‌های مسکونی، اردوگاه‌ها، پادگان‌ها و….

شرکت توکا پارسیان پیشرو، در زمینه طراحی و اجرای انواع سامانه‌های تصفیه آب با مناسب‌ترین هزینه، بالاترین کیفیت و در کمترین زمان به شرح زیر فعالیت دارد:

 • طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی و راهبری انواع دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس (RO) در ظرفیت‌های مختلف
 • طراحی و ساخت دستگاه‌های فیلتراسیون غشایی (میکروفیلتراسیون، نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون) جهت زلال‌سازی انواع آب‌های سطحی و زیر زمینی
 • طراحی و ساخت انواع دستگاه‌های سختی‌گیر و تعویض یونی در ظرفیت‌های مختلف به منظور سختی‌گیری و نرم کردن آب جهت مصارف صنعتی در برج‌های خنک کننده، بویلرها و …

علاوه بر خدمات طراحی و ساخت سامانه های تصفیه آب و پساب ارائه شده در فوق، این شرکت مفتخر است که تنها تولید کننده ماژول های صنعتی اولترافیلتراسیون الیاف تو خالی  با برند تجاری آکوآریا در ایران می­باشد.

آدرس: اصفهان- میدان استقلال- کیلومتر ۱ بزرگراه  آزادگان- شرکت توکا پارسیان پیشرو

تلفن: ۲-۰۳۱۹۵۰۱۰۸۲۰

ایمیل: info@tukaparsian.ir

وبسایت: www.tukaparsian.com

  شرکت سرمایه گذاری توکافولاد ( سهامی عام ) با نام شرکت تولیدی کارکنان مجتمع فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سهامی خاص درتاریخ 67/3/17 تحت شماره 6124 در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید وهم اکنون شرکت با نام شرکت سرمایه گذاری توکافولاد(سهامی عام) فعالیت های خود را ادامه می دهد . این شرکت درتاریخ 1380/8/8 نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است . سرمایه شرکت در حال حاضر 2600 میلیارد ریال وتعداد سهامداران آن بیش از 21000 نفراست .

  آدرس

  اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان ملاصدرا، خیابان ششم، پلاک12/1

  تلفن

  031-36680510
  031-36686212

  ایمیل

  info@tukaco.ir

  سبد خرید